Biotrue 300ml
| Terméknév: | Biotrue 300ml |
|---|---|
| Gyártó: | Bausch & Lomb |
| Kiszerelés: | Nagy 300 - 360 ml |
| Mennyiség: | 300ml |
| Ápolószer típusa: | Multifunkciós ápolók |
| Márka: | Biotrue |
| Szállítás díja: | 25.000 Ft alatti rendelés esetén 2000 Ft, 25.000 Ft felett ingyenes |
| Kézbesítés: | 1-3 munkanap (készleten lévő termék), 10-13 munkanap (rendelhető termék) |
| Kiszállítás: | Magyarország teljes területén |
| Szállító partnerünk: | GLS futárszolgálat |
| Csomagkövetés: | Ingyenes online csomagkövetési funkció |
Bejelentkezés és regisztrációs űrlap