Dior CDior B6I 10A1 Női Napszemüveg
| Márka: | Dior |
|---|---|
| Típus: | Napszemüvegek |
| Modell: | CDior B6I |
| Ean: | 192337272509 |
| Kollekció: | Női |
| Kategória: | Napszemüveg |
| Keret stílus: | Macskaszem |
| Kialakítás: | Teljes keretes |
| Keret anyaga: | Műanyag |
| Keret színe: | Fekete |
| Lencse színe: | Színes |
| Polarizált: | Nem |
| Lencse szélesség: | 56 mm |
| Híd hossz: | 16 mm |
| Szárhossz: | 140 mm |
| Szállítás díja: | 25.000 Ft alatti rendelés esetén 2000 Ft, 25.000 Ft felett ingyenes |
| Kézbesítés: | 1-3 munkanap (készleten lévő termék), 10-13 munkanap (rendelhető termék) |
| Kiszállítás: | Magyarország teljes területén |
| Szállító partnerünk: | GLS futárszolgálat |
| Csomagkövetés: | Ingyenes online csomagkövetési funkció |
56 mm
16 mm
140 mm
Melyik a Te méreted?
Egy egyszerű trükkel kinyomozhatod, melyik méretű keretet célszerű választanod.
1.
Vedd elő a bankkártyád
2.
Álj a tükör elé és tedd a bankkártyát a szemed elé
3.
Válaszd ki, melyik illik rád a legjobban
Bejelentkezés és regisztrációs űrlap